Origin Acoustics PROA125.1 Pro 2-Channel 125W Amplifier PROA125.1
Preču saņemšanas veids un laiks
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
18 Maijs
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
18 Maijs
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
DPD pakubode
Omniva
Express piegāde Rīgā
Veikala kods   12116657
Ražotāja kods   PROA125.1
EAN   810107710739
Ir piegādātāju noliktavā   1
Origin Acoustics PROA125.1 Pro 2-Channel 125W Amplifier
Multimedia TypeAudio System
System TypeAmplifier
Output Power125 W
External ColorBlack
Power Device TypePower Supply
Power Device LocationInternal
Input VoltageAC 100-240 V
Input Frequency50/60 Hz
Power Consumption Operational75 W
Depth (mm)213 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)220 mm
Nominal Weight2 kg
Warranty Products ReturnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty Validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)355.6 mm
Pack Width (mm)304.8 mm
Pack Height (mm)101.6 mm
Pack Weight Brutto (kg)1.45 kg
Pack Weight Netto (kg)1.45 kg
Pieces in pack1
Box Length (mm)609.6 mm
Box Width (mm)406.4 mm
Box Height (mm)304.8 mm