ElectroBase ® Power supply PBWD2405 24V 5A 2X7aH
Preču saņemšanas veids un laiks
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
18 Maijs
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
18 Maijs
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
DPD pakubode
Omniva
Veikala kods   11854518
Ražotāja kods   PBWD2405
EAN   3100001959691
Ir piegādātāju noliktavā   3
Elektriskais spriegums 12V Strāva 3A Pieslēgšanās vieta akumulatoram Līdz 7A/H Izejas1 izeja Izmēri 225 x 195 x 75 mm