POWER SUPPLY UPS MPL ROUTERUPS-30
Uz grozu
Preču saņemšanas veids un laiks
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
18 Maijs
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
18 Maijs
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
19 Maijs
DPD pakubode
19 Maijs
Omniva
Raksturojums
Veikala kods
Ražotāja kods
RouterUPS-30
EAN
Ir piegādātāju noliktavā
6
Maximum input voltage
240 V
USB ports quantity
1
Purpose
Router
Input frequency
50 - 60 Hz
Protection class
II
Output power
30 W
Input voltage
100 - 240 V