€ 0.00
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
07 Marts
€ 0.00
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
08 Marts
€ 6.99
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
11 Marts
€ 12.99
Omniva
11 Marts
€ 2.99
DPD pakubode
11 Marts
€ 4.99

Veikala kods   11513574
Ražotāja kods  
Ir piegādātāju noliktavā   1

JAUDĪGA SKAŅA AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Ar tā “paķer-un-dodies” izmēru, mīkstā silikona ārpusi un izturīgo siksiņu, SoundLink Micro Bluetooth skaļrunis ir pārnēsājams un pietiekami izturīgs visa veida aktivitātēm jūsu dzīvē. Neatkarīgi no tā, vai tas ir piesprādzēts pie mugursomas vai piestiprināts pie velosipēda stūres, tas nodrošina izteiksmīgu, līdzsvarotu skaņu ar savam izmēram negaidīti spēcīgu basu. Turklāt tas ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc jums nav jāuztraucas, ja pagadās, ka ar to iekļūstat lietū vai tas nejauši iekrīt peļķē.

LIELISKA SKAŅA, LAI MOTIVĒTU TEVI

Ar savu īpaši izstrādāto skaļruni un pasīvajiem radiatoriem SoundLink Micro Bluetooth skaļrunis atskaņo izteiksmīgu, līdzsvarotu skaņu ar iespaidīgi dziļu basu gan iekštelpās, gan ārā. Tik labi skanošu skaļruni jūs vienmēr gribēsiet paņemt līdzi – nemainīgi laba skaņa un nemainīgi labs muzikālais noformējums ikvienā jūsu dzīves brīdī.

IP67 NOVĒRTĒJUMS ŪDENSIZTURĪBAI UN AIZSARDZĪBAI PRET GRUŽIEM

SoundLink Micro Bluetooth skaļrunis ir rūpīgi pārbaudīts, lai tas atbilstu IP67 reitingam, tāpēc varam apgalvot, ka tas ir pietiekami izturīgs, lai jūs to ņemtu līdzi visur, kur dodieties. Tas ir ūdensizturīgs, tāpēc jums nav jāuztraucas, ja tas nejauši kļūst slapjš, un tā aizsardzība pret gružiem padara to par ideālu skaļruni mūzikas atskaņošanai, kamēr atrodaties, piemēram, pludmalē. Un tas vēl nav viss -  tā ražošanā izmantotie augstākās kvalitātes materiāli aizsargā skaļruni no ekstremālām temperatūrām, šķidrumiem un citām vielām.

IZTURĪGA SIKSNIŅA

Piesprādzējiet to un aiziet! Izmantojot SoundLink Micro Bluetooth skaļruņa izturīgo siksniņu, jūsu mūzika ir visur, kur jūs dodaties. Ērti lietojamo silikona siksniņu aptin ap priekšmetiem un nostiprina skaļruņa aizmugurē esošajā izgriezumā. Pievienojiet skaļruni mugursomai, velosipēdam vai kādam citam priekšmetam; uzticamā siksna cieši noturēsies pat pie triecieniem un kratīšanas.IZTUR ŠĻAKSTUS, TRIECIENUS UN RŪSU

SoundLink Micro Bluetooth skaļrunis ir radīts piedzīvojumiem, jo izgatavots no izturīgiem materiāliem. Tas spēj izturēt kratīšanos un absorbēt kritienus. Tā gumijotā silikona ārpuse ir izturīga pret kritieniem, iespiedumiem, plaisām un skrāpējumiem, savukārt tā mīkstā, pieskārienam patīkamā apdare ļauj to ērti turēt rokā. Pateicoties silikona pārklājumam, skaļrunis “pielīp” lielākajai daļai virsmu, tāpēc tas paliks tur, kur to novietosiet.

SADERĪGS AR CITIEM BOSE SKAĻRUŅIEM

Neatkarīgi no tā, vai rīkojat ballīti mājās vai esat brīvā dabā kopā ar draugiem, jūs varat savienot pārī SoundLink Micro Bluetooth skaļruni ar citu Bose Bluetooth skaļruni, lai iegūtu vēl iespaidīgāku skaņu. Izmantojot lietotni Bose Connect, savienošana pārī ir vienkārša. Jūs pat variet savienot savu SoundLink Micro skaļruni ar kādu no BOSE Soundbar , lai paplašinātu klausīšanās pieredzi savās mājās.SAVIETOJAMS AR LIETOTNI BOSE CONNECT

Izmantojot lietotni Bose Connect, varat personalizēt savus iestatījumus, savienot pārī vairākus skaļruņus, atbloķēt produkta funkcijas, atjaunināt programmatūru un veikt citas darbības.


SKAĻRUNIS KĀ TELEFONS

SoundLink Micro Bluetooth skaļrunī iebūvētais mikrofons ļauj veikt zvanus, kad tas, izmantojot Bluetooth, ir savienots ar jūsu telefonu. Savukārt, skaļruņa lieliskā skaņa nozīmē, ka jūs nepalaidīsiet garām nevienu vārdu.

 

LĪDZ 6 STUNDĀM

Jūs vēlieties akumulatoru, kas darbojas tik ilgi, cik ilgi darbojieties jūs? SoundLink Micro Bluetooth skaļruņa uzlādējamais litija jonu akumulators ļauj baudīt mūziku.


RažotājsBose
Preces tipsSkaļrunis
Skaļrunis9.83 cm A x 9.83 cm P x 3.48 cm Dz (290.3 g)
Baterijas darbības laikslīdz 6 stundām
Uzlādes laikslīdz 4 stundām, izmantojot komplektācijā iekļauto kabeli. Alternatīva USB barošanas avota izmantošana vai uzlāde mūzikas atskaņošanas laikā var palielināt uzlādes laiku
Bluetooth diapazonslīdz 9 m
Bluetooth versija4.1
Barošanas avotsMicro-B USB ports
Pogu vadībaieslēgšana / izslēgšana, Bluetooth, skaļums, daudzfunkcionālā poga
Izturīgs, ūdens un gružu izturīgs dizainsIP67 vērtējums