Pulkstenis Xiaomi Mi Band 2 Black BAL
€ 21.01
Preču saņemšanas veids un laiks
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
01 Februāris
€ 7.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
01 Februāris
€ 3.99
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
01 Februāris
€ 0.00
DPD pakubode
01 Februāris
€ 4.99
Omniva
01 Februāris
€ 3.49

Pulkstenis Xiaomi Mi Band 2 Black BAL

Veikala kods   10986044
Ražotāja kods  
Ir piegādātāju noliktavā   1

Fitnesa aproce: pārraugiet savus aktivitātes līmeņus, miega režīmu un vairāk, izmantojot Mi Band 2, kas var reģistrēt jūsu soļus, attālumu, tempu, patērētās kalorijas un aktīvitāšu minūtes, kā arī sinhronizējiet savus datus, izmantojot Bluetooth 4.0 programmu Mi Fit.
Smart Reminder: kad tālrunis saņems zvanus, īsziņas vai citus paziņojumus, piemēram, no Facebook, Mi Band 2 vibrēs, lai atgādinātu. Vienkārši paceliet roku, lai, saņemot zvanu, ekrānā skatītu paziņojuma ikonu ar zvanītāja vārdu/ID.
Miega monitors: Mi Band 2 var pārraudzīt visu miega ciklu, automātiski atpazīt miega stadiju (dziļš vai viegls miegs), izmantojot sirdsdarbības ritma monitoringu, precīzi reģistrēt datus un katras stadijas ilgumu, kā arī palīdzēt analizēt un uzlabot miega kvalitāti.
MI Band 2 ir izturīgs un izturīgs pret ūdens šļakatām, sviedriem, kosmētiku, putekļiem un daudz ko citu. Jums nav jāraizējas par ikdienas darbu, pat mazgājot rokas vai dodoties dušā.
Saderība: atbalsts Bluetooth 4.0 un jaunākai versijai, Android 4.4 un jaunākām versijām un iOS 7.1 un jaunākām iOS. Lietojiet kopā ar programmu MI Fit, lai iegūtu tūlītēju statistiku un iestatītu brīdinājuma signālus, paziņojumu brīdinājumus un citas funkcijas.RažotājsXIAOMI
Preces tipsViedpulkstenis