Bose SoundSport Wireless Free austiņas, Zilas/ Dzeltenas
€ 199.95
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Elijas iela 21, Rīga
22 Oktobris
€ 0.00
Piegāde ar kurjeru Rīgā (līdz mājas ārdurvīm)
23 Oktobris
€ 3.99
Piegāde Latvijā (līdz dzīvoklim)
26 Oktobris
€ 7.99
Omniva
26 Oktobris
€ 3.49
DPD pakubode
26 Oktobris
€ 4.99

Bose SoundSport Wireless Free austiņas, Zilas/ Dzeltenas

Veikala kods   10985944
Ražotāja kods  
Ir piegādātāju noliktavā   1

Bose® Soundsport® Free ir pirmās bezvadu "In Ear" tipa sporta austiņas, kas radītas sporta entuziastiem un ir bez vadiem, savienojuma izveide notiek izmantojot Bluetooth® un NFC.

Austiņās apvienota Bose® skaņas kvalitāte un īpaša konstrukcija - StayHear+ Sport stiprinājumi, kas piekļaujas auss formai, austiņas labi turas ausīs pat intensīvu treniņu laikā, piemēram, skrienot. 

Ceļš uz panākumiem sportā, tāpat kā ceļš uz ideālu skaņas atskaņošanu prasa nepārtrauktu pilnveidošanos. Bose® inženieri jau vairākus gadu desmitus pēta skaņas viļņus uzvedību un to izplatību ietekmējošos faktorus. Inženieru darba galarezultāts ir pārdomāts tehnoloģiskais risinājums, kas sniedz nevainojamu skanējumu jeb Bose® skaņas kvalitāti jebkurā vidē.

 • Bose® skaņas kvalitāte
 • Stabils un spēcīgs Bluetooth® savienojums
 • Sviedru un mitruma izturīgas
 • Ar iebūvētu duālo mikrofonu (labajā austiņā), kas nodrošina zvanu ērtu zvanu veikšanu
 • Bose® Connect lietotne ar funkciju "Atrast austiņas"
 • Bezvadu austiņas Bose® Soundsport® Free ir mazas, bet jaudīgas. Tajās pārdomāta ir katra detaļa. Ražošanas laikā pastiprināta uzmanības tika pievērsta tādiem sīkumiem kā, piemēram, antenas novietojumam austiņās, lai panāktu bezpārrāvumu Bluetooth® savienojumu, un niansēm, kas varētu ietekmēt skaņas kvalitāti treniņu laikā.

Uz labās austiņas  ir integrēts mikrofons un kontroles modulis, lai nodrošinātu ērtu dziesmu pārslēgšanu, skaļuma regulēšanu un zvanu veikšanu.

Soundsport® austiņas ir sviedru un mitruma izturīgas!

Austiņas ar vienu uzlādi spēj nodrošināt darbības laiku līdz 5 stundām, kas ir vairāk kā pietiekams treniņam. Pēc treniņa ievietojiet austiņas futlārī, kurā ir iestrādāts akumulators, kas nodrošina austiņu uzlādi pilniem diviem darbības cikliem, ar ko pietiks 10 stundām darbības laika. Tikai ar 15 minūšu austiņu uzlādi futlārī pietiks, lai klausītos mūziku 45 minūtes. Pilnai akumulatora uzlādei nepieciešamas 2 stundas.

Bose® Connect  un funkcija - Atrast austiņas

Lai pilnīgi izbaudītu Soundsport® Free austiņu sniegtās iespējas, Bose® rekomendē izmantot arī Bose® Connect lietotni iOS viedierīcēm un Android viedierīcēm. Ar lietotni jūs varēsiet viegli atrast savas austiņas, gadījumā ja būsiet piemirsuši to atrašanās vietu vai radīsies aizdomas, ka esat tās nozaudējuši. Tāpat jūs varēsiet pārvaldīt austiņām pievienoto ierīču savienojumus.

 • Bluetooth® savienojums. Kustību brīvība.
 • Signāla stiprums. Veidotas lai nodrošinātu stabilu, bezpārrāvumu bezvadus savienojumu.
 • Stiprinājumu izmēri. StayHear+ Sport stiprinājumi piekļaujas auss formai un ir stabili.
 • Izlīdzina skaņas atskaņojumu. Sabalansēta skaņa jebkurā skaļumā.
 • Sviedru un mitruma izturība IPX4 nozīmē, ka austiņas ir sviedru un lietus izturīgas.

Ar vienu uzlādi austiņu darbības laiku līdz 5 stundām. Futlārī iestrādātais akumulators nodrošina papildus austiņu uzlādi pilniem diviem darbības cikliem, (līdz 10 stundām). Ātrā, 15 minūšu uzlāde, nodrošina 45 minūšu darbību. Austiņu pilnai uzlādei nepieciešamas 2 stundas.

Soundsport® Free komplektācijā ietilpst: futlāris, USB uzlādes kabelis, austiņas un trīs izmēru StayHear+ Sport stiprinājumu (S, M, L izmēri).RažotājsBose
Darbības rādiuss10 m
Austiņu Izmērs3.12 x 2.5 x 3. cm
Svars vienai austiņai15 g
Futlāris ar iebūvēto akumulatoru3.75 x 10 x 4.75 cm
Futlāra svars80 g